Assassin’s Creed Identity je akční RPG věrné předloze


Assassin’s Creed Identity je akční RPG věrné předloze

Jak jsme vás informovali před několika dny, tak se také stalo. Akční RPG Assassin’s Creed Identity i přes velké problémy při vývoji nakonec dorazilo do Apple App Storu a je překvapivě dobré!

Assassin’s Creed Identity je klasické akční RPG. Jedná se tedy o mobilní hru, která je nejvíce věrná své „velké“ počítačové a konzolové předloze. Ubisoft samozřejmě vynaložil spoustu sil na to, aby hru přizpůsobil mobilním zařízením, přesto se však jedná o Assassina jak má být.

Hra je zasazená do otevřeného herního světa, v němž se budete prohánět jakožto hrdina patřící do jedné ze čtyř herních tříd. Na dění okolo sebe koukáte ze třetí osoby, přičemž hlavní náplní je plížení, bojování a další činnosti vlastní sérii Assassin’s Creed.

Ačkoliv Ubisoft pravděpodobně měl nutkání převést hru do free-to-play (a proto jsme tak dlouho čekali na vydání), nakonec zvítězil klasický prémiový model. To znamená, že za hru zaplatíte pevnou cenu (4,99 dolarů, tedy asi 125 korun), což je pro hardcore hráče asi to nejlepší.

Assassin’s Creed Identity je k dispozici pouze pro platformu iOS.

‎Assassin's Creed Identity
‎Assassin's Creed Identity
Vývojář: Ubisoft
Cena: Zdarma+

Assassin's Creed Identity

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.