Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S7 upozorní uživatele, že mu volá podezřelé číslo

Samsung Galaxy S7 upozorní uživatele, že mu volá podezřelé číslo

Společnost Samsung svou novou vlajkovou loď opatřila velmi užitečnou funkcí. Galaxy S7 vás upozorní na to, že vám volá podvodník nebo člověk, který lidi běžně otravuje například nabízením pojištění, tarifů atd.

Samsung novou funkci do Galaxy S7 integroval díky užší spolupráci s americkou společností Whitepages. Databáze této společnosti čítá více jak 1,5 miliardy potenciálně nebezpečných či obtěžujících telefonních čísel. Whitepages navíc uvádí, že v budoucnosti tento seznam dále poroste.

Problém je, že v České republice a na Slovensku nebude databáze při uvedení smartphonu na trh v provozu. Z evropských zemí ji budou moci využívat pouze Němci, Francouzi a Španělé. Samozřejmě časem by tato funkce mohla být rozšířena i na další země.

Whitepages aktuálně nabízejí stejnojmennou aplikaci a to v obchodech Google Play Store a Apple App Store. Tato aplikace přitom funguje naprosto stejně, jako funkcionalita Whitepages uvnitř smartphonů Galaxy S7. Ve smartphonech od Samsungu však aplikace Whitepages bude nainstalovaná defaultně. Bohužel i v tomto případě platí, že aplikace je dostupná pouze v některých zemích.

[appbox googleplay com.whitepages.search]

[appbox appstore 287734809]

The-Samsung-Galaxy-S7-series-will-be-protected-against-spam-callers-640x420

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře