Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S7 a S7 Edge budou odolné vůči vodě, prozradil to...

Samsung Galaxy S7 a S7 Edge budou odolné vůči vodě, prozradil to výpis komponent

O hardwarovém vybavení Samsungu Galaxy S7 se na internetu spekuluje už nějaký ten pátek. Jenže společně s tím, jak se blíží datum jeho oficiálního představení, začínají se vynořovat i poměrně věrohodné informace.

Tak například výsledky Galaxy S7 z benchmarků, nebo výpisy jeho komponentů.

Právě druhý zmiňovaný dokument, který se objevil na webu zauba.com, přitom upozornil ještě na jednu zajímavou věc. Galaxy S7 a Galaxy S7 edge by podle všeho mohl být vybavený komponentami, které by smartphonům mohly propůjčit – alespoň částečnou – voděodolnost.

Pokud by Galaxy S7 voděodolný skutečně byl, dá se předpokládat, že by to stejně jako u iPhonu 6s nebyla proklamovaná vlastnost, ale spíše příjemný doplněk (který by nás zachránil v případech, kdy bychom telefon nechtěně polili atd).

Zdali Samsung o voděodolnosti Galaxy S7 bude uživatele informovat, případně zdali Galaxy S7 skutečně bude voděodolný, se dozvíme už za pár dní. Oficiální konference k příležitosti představení nové vlajkové lodi Samsungu byla naplánována na 21. února.

1

2

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře