Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S6 edge+ míří do Česka. Soutěžte o něj a o...

Samsung Galaxy S6 edge+ míří do Česka. Soutěžte o něj a o další stovky cen

Zájemci o smartphone Samsung Galaxy S6 edge+ se dočkají už tento pátek, kdy dorazí první modely do Česka. Na první majitele čekají jako dárek designová sluchátka Level U. A každý, kdo přijde do vybraných prodejen, se může také zapojit do soutěže o 15 prémiových kusů S6 edge+, 100 sluchátek a další stovky drobných cen.

Soutěž proběhne v pátek 4. září 2015 od 12 do 14 hodin ve čtyřech vybraných značkových prodejnách Samsung a v holešovickém showroomu Alza.cz:

– Značková prodejna Samsung Palladium (Naměstí Republiky 1, Praha 1)
– Značková prodejna Samsung OC Chodov (Roztylská 2321, Praha 4)
– Značková prodejna Samsung OC Nový Smíchov (Plzeňská 8, Praha 5)
– Značková prodejna Samsung OC Olympia (U Dálnice 777, Brno – Modřice)
– Alza.cz – Showroom (Jateční 33, Praha 7 – Holešovice)

Prvních 30 zákazníků v každé z výše uvedených prodejen, kteří si v době konání soutěže zakoupí telefon S6 edge+, získá zdarma jako dárek k nákupu sluchátka Level U, ve zlaté barvě, v hodnotě 1 999 Kč (každý účastník se smí zúčastnit pouze jednou). Noví majitelé smartphonů se mohou také zapojit do kvízu a i puzzle soutěže. Stačí být mezi prvními 100 příchozími.

samsung-logo-777x437

Účast v soutěži o Galaxy S6 edge+ není podmíněna nákupem některého z produktů. Stačí si pospíšit a být v době konání soutěže mezi prvními 100 návštěvníky některé z pěti zmiňovaných prodejen. Zde pro ně Samsung připravil soutěžní kvíz. Ze 100 nejrychlejších návštevníků vyhrají ti, kdo správně zodpoví všechny otázky kvízu a zároveň budou mít jeden ze tří nejrychlejších časů vyplnění. Na každé prodejně zapojené do soutěže je ve hře 3× smartphone Galaxy S6 edge+ (v černé barvě, paměť o velikosti 32 GB).

Bez ohledu na výsledek kvízu se prvních 100 nejrychlejších návštěvníků může na prodejně zúčastnit také puzzle soutěže. Každý z nich obdrží jeden dílek puzzle, který se pokusí v časovém limitu 5 minut umístit na správné místo soutěžní tabule. Pokud se mu to podaří a absolvuje tři aktivity s S6 edge+, získá cenu, která k danému dílku puzzle přísluší. V každém z pěti soutěžních obchodů se hraje o 20 sluchátek, 50 tabulek čokolády a 30 propisovacích tužek.

SamsungGalaxyS6EdgePlus2-729x478

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře