Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S6 edge+ dostává první softwarovou aktualizaci

Samsung Galaxy S6 edge+ dostává první softwarovou aktualizaci

Jihokorejský Samsung vydal vůbec první update pro svůj špičkový model Galaxy S6 edge+. Ten přináší hned několik novinek. Uživatele asi nejvíc potěší nová funkce, která šetří energii baterie tím, že optimalizuje běh aplikací na pozadí.

Právě uvolňovaná aktualizace velikostně nepřesahuje 139 MB, a její stahování, jak už je u Samsungu milým zvykem, probíhá přes mobilní sítě či WiFi, tedy OTA (over-the-air). Nový firmware není založen na zcela nejaktuálnějším Androidu 6.0, kterým disponují třeba přístroje referenční řady Nexus, ale na verzi 5.1.1 Lollipop.

Co tedy update přináší za novinky? Kromě lepší výdrže na baterii se majitelé Galaxy S6 edge+ mohou těšit také na vylepšenou stabilitu během hovorů, opravy chyb a zvýšenou bezpečnost telefonu.

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Fuj ten touchwiz je takovej hnus… Proč s tím tak špičkovej výrobce něco neudělá? Blééé… To teda propadající se HTC má miliardakrát příjemnější a hezčí prostředí. Už jen kvůli tomu bych si to koupil.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře