Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S6 bude dostupný i se zakřiveným displejem

Samsung Galaxy S6 bude dostupný i se zakřiveným displejem

O slabých prodejích Samsungu Galaxy S5 se hovoří už dlouho a aktuální čísla rozhodně pro jihokorejského výrobce nejsou důvodem k oslavě. Analytici proto již spekulují nad tím, jak bude vypadat nástupce tohoto mobilního telefonu.

Podle nových informací je smartphone Galaxy S6 vyvíjen pod krycím názvem Project Zero. Výbava nového modelu má nabídnout nejlepší dostupný hardware.

Spekuluje se o QHD displeji, procesoru Snapdragon 810, případně Exynosu 7420, 16Mpx nebo 20Mpx fotoaparátu, kovové konstrukci a 128 GB uživatelské paměti se zachováním slotu pro microSD karty. Velkou novinkou Galaxy S6 by měla být dostupnost i ve verzi „Edge“, což znamená, že displej by se přeléval i na jednu stranu telefonu a byl tak zakřivený podobně jako u Note Edge. Tím by výrobce mohl zaujmout skupinu zákazníku, kteří dychtí po inovacích.

Pakliže se nestane nic neočekávaného, Samsung představí Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge v předvečer zahájení veletrhu Mobile World Congress, který se bude konat od 2. do 5. března 2015.

a

 

foto: Samsung

Zdroj: ZDNET

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře