Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S5: Nový update vrací zpět tichý režim

Samsung Galaxy S5: Nový update vrací zpět tichý režim

Jihokorejská společnost Samsung se o svůj top model Galaxy S5 stará příkladně a dokládá to nová aktualizace, která se objevila ve Velké Británii. Ta vrací zpět tichý režim, který zmizel s příchodem Androidu 5.0 Lollipop.

Nemožnost samostatně utlumit zvuky mnoho majitelů Galaxy S5, Galaxy Note 3 i Galaxy Note 4 s Lollipopem zklamalo. Samsung nakonec pomalu, ale přeci jen na jejich výtky reaguje a s novými aktualizacemi jej do systému navrací.

Před několika dny došlo k opravě chybějícího tichého režimu u tabletofonu Galaxy Note Edge a nyní se dočkali i majitelé Galaxy S5.

Starší Androidy měly tři režimy zvuku: hlasitý (s nastavitelnou hlasitostí), vibrace a tichý. Lollipop tento systém změnil a tichý režim nahradil prioritním, ve kterém se zvukem mohou projevit jen vybrané aplikace. Uživatelé si na změnu zvykají jen těžko a je dobře, že Samsung stížnostem naslouchá.

Nová aktualizace pro Galaxy S5 je momentálně dostupná jen ve Velké Británii. Nemělo by to ale dlouho trvat a objeví se i v jiných částech Evropy, včetně České republiky a Slovenska. Firmware má označení G900FXXU1BOB7 a jeho základem je stále Android 5.0.

1 2

3 4

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře