Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S4 láme prodejní rekordy. Za prvních 14 dní se prodalo...

Samsung Galaxy S4 láme prodejní rekordy. Za prvních 14 dní se prodalo 6 milionů kusů

Jedno je jisté, Galaxy S4 se stane nejúspěšnějším chytrým telefon, jaký kdy společnost Samsung vyrobila. Prodej telefonu byl zahájen 28. dubna. Za prvních 14 dní se prodalo rekordních 6 milionů kusů. Galaxy S4 je v současné době nejlépe prodávaným telefonem s operačním systémem Android.

Největší poptávka po telefonu byla v prvních čtyřech dnech po uvedení na trh. Minulý pátek prodeje přesáhly 6 milionů kusů.

Čtvrtá generace Galaxy S je nepochybně prodejní trhák. Do konce měsíce by si telefon mohlo zakoupit 10 milionů lidí, upozorňují zahraniční servery. Jeho předchůdce přitom na dosažení stejné mety potřeboval 54 dní.

Základem Samsungu Galaxy S4 je čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,9 GHz a 2 GB operační pamětí. Dotykový displej má úhlopříčkou pět palců a Full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů.

Velkým lákadlem jsou potom nejrůznější vychytávky, jako například bezdotykové ovládání či zajímavá funkce Dual Camera, díky které můžete používat oba fotoaparáty současně.

S4

Zdroj: AndroidBeat

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře