Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S10 v celé své kráse! Podívejte se

Samsung Galaxy S10 v celé své kráse! Podívejte se

Netrpělivě očekávaná mediální událost společnosti Samsung je doslova za rohem a tak se nyní můžeme podívat na tiskové snímky chystaných smartphonů Galaxy S10e, S10 a S10+. Ty mají představovat to nejlepší, co se letos od jihokorejského gigantu objeví v obchodech.

Marketingové materiály bez rušivého vodoznaku propálil provozovatel ostře sledovaného twitterového účtu @evleaks Evan Blass. Ve velké většině případů se leaky tohoto internetového pramene ukázaly vždy jako pravdivé. Proto se není čemu divit, že Evanův účet sleduje většina webů o smartphonech, ale také amatérští nadšenci do mobilních technologií a samozřejmě zástupci výrobců.

Tisková konference společnosti Samsung se uskuteční v úterý 20. února. O den později mají být spuštěny přeodbjednávky nových telefonů. Zahájení prodeje bychom se pak měli dočkat na začátku března. Potěšující zprávou je, že při předobjednání některého z nových smartphonů získají zákazníci zdarma bezdrátová sluchátka.

Galaxy S10+

Galaxy S10 a S10e

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře