Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S10 můžete nyní získat až o 12 990 Kč levněji

Samsung Galaxy S10 můžete nyní získat až o 12 990 Kč levněji

V rámci pokračujících oslav jubilejního modelu z řady Galaxy S si společnost Samsung pro své fanoušky a všechny zájemce o nový Galaxy S10 připravila akci, kdy mohou při nákupu tohoto telefonu zároveň odprodat kterýkoliv model z řady Galaxy S a získat tak zvýhodnění až 12 990 Kč. Tuto akci lze využít při nákupu novinek Galaxy S10+, Galaxy S10 i Galaxy S10e na webových stránkách nebo u partnerských prodejců. Nabídka platí do 19. dubna 2019.

K dosažení částky 12 990 Kč stačí odprodat model Galaxy S9 64 GB ve verzi Dual SIM. Za výkup například Galaxy S8 64 GB ve verzi dual i singleSIM se vám pak pořizovací cena u nového S10 sníží o 8 490 Kč.

Během této akce navíc za své starší modely z řady Galaxy S získáte vyšší cenu než při běžném výkupu. Z řady Galaxy S tak nyní můžete za výhodnějších podmínek vyměnit telefony od prvních Galaxy S z roku 2010 až po Galaxy S9, vlajkové lodě z loňského roku.

Získat zvýhodnění na nákup nového Galaxy je jednoduché. Navštivte tyto webové stránky, kde spolu se svými osobními údaji zaregistrujte i svůj použitý telefon určený k výkupu. Uveďte, v jakém stavu produkt je, od čehož se odvine konečná výkupní cena. Poté vložte číslo IMEI nového telefonu Samsung S10+, S10 nebo S10e a také přiložte účtenku o jeho nákupu. Po přijetí vám Samsung zašle na účet výkupní částku za starý model Galaxy S.

Další informace, seznam partnerů a podrobná pravidla jsou k dispozici na stránce novysamsung.cz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře