Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDo World of Warplanes míří německé bombardéry za zvuků metalové legendy Kreator

Do World of Warplanes míří německé bombardéry za zvuků metalové legendy Kreator

Německé bombardéry jsou připraveny rozšířit svoje zastoupení ve World of Warplanes. Do této hry se nyní dostávají silnější stroje začínající na Tier VII a končící na desáté úrovni. A to samozřejmě není všechno. Spojení s metalovou scénou pokračuje a po spolupráci s Iron Maiden se tvůrci z Wargamingu spojili s legendou německého trash metalu Kreator.

Nové stroje ve World of Warplanes:

• Junkers Ju 288 A, Tier VII. Jedná se o rychlý bombardér se dvěma precizními kulometnými věžemi, s nimiž se velmi dobře manipuluje.
• Junkers Ju 288 C, Tier VIII. Letoun se může pochlubit vynikající maximální rychlostí a velkým množstvím bomb, které je schopen unést.
• Junkers Ju 287, Tier IX. Šest výkonných motorů a uvnitř pak čtyři silné bomby, každá o váze jedné tuny, to je Ju 287.
• Junkers EF-131, Tier X. Stejně jako jeho předchůdce, i tento bombardér může shazovat bomby z výšky, nebo zvolit riskantnější taktiku a shazovat bomby v nižší letové hladině.

Tvůrci World of Warplanes se rozhodli pro netradiční podporu nových bombardérů a natočili zbrusu nové video spolu s německou thrash metalovou legendou Kreator. Bombardovací video tak obsahuje jako bonbónek navíc slavný hit „Lion with Eagle Wings“.

Všechny čtyři bombardéry jsou součástí válečné historie, nicméně je nutné zdůraznit, že jejich koncept existoval pouze na papíře a nevznikly ani prototypy. World of Warplanes je jediné místo, kde můžete tyto vzácné dravé ptáky zalétat a zažít vývoj německého inženýrství.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře