Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S III nahradí v Olympijském hotelu ovladače i vstupní karty

Samsung Galaxy S III nahradí v Olympijském hotelu ovladače i vstupní karty

Samsung je jedním z partnerů letních Olympijských her v Londýně a vybaví všechny sportovce telefonem Galaxy S III. Tím pak mohou ovládat vše v hotelu, včetně otevírání dveří pokoje.

 

Vedle Olympijské vesnice ve Stratfordu se nachází nový hotel patřící společnosti Holiday Inn. V něm by měli být ubytovaní VIP hosté, kteří mají co společného s Olympijskými hrami. Celkem je zde připraveno 40 VIP pokojů pro hosty. Celý hotel je ale zajímavý především tím, že ke všemu bude potřeba chytrý telefon Samsung Galaxy S III.

V telefonech bude připravená speciální aplikace od Holiday Inn, pomocí které budete vše ovládat. Tento telefon vám totiž nahradí jak magnetickou kartu ke dveřím pokoje, tak i dálkový ovladač na televizi, světla, ovládání klimatizace a všeho, co je spojené s audio a video technikou.

Samsung už hotel ovládaný mobilním telefonem vybavil. Společně se společností Fingi, s kterou vše zajišťuje, vytvořili první takto ovládaný hotel. Bylo tomu tak v Bangkoku a používalo se telefonu Galaxy S II.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/SGSIII_Olympic/“/]

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://www.facebook.com/Ondrej.Kostal
Dlouholetý spolupracovník serveru PC Tuning, zajímá se o všechno okolo počítačů, techniky, internetu a v poslední době také focení.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře