Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyiPhone 5 prý míří z továren a tohle by měla být jeho...

iPhone 5 prý míří z továren a tohle by měla být jeho maketa

Podle některých zdrojů již funkční vzorky iPhonu 5 opouští továrny. Na internetu se objevily fotky pravděpodobně nefunkční makety, která by se měla používat v továrnách jako vzorek.

Nástupce telefonu Apple iPhone 4S stále není na světě a vše okolo něho jsou jen spekulace, ale pravidelně se tyto nepotvrzené informace objevují na různých webech. Kdysi se například objevil jistý render nového iPhonu, který by měl mít především nový menší konektor a pár drobných kosmetických změn.

Stejný telefon se teď objevil jako reálný kus, ovšem na první pohled to vypadá na maketu. Ovšem vychází přesně ze stejného renderu. Jedná se o bílou verzi, která je pravděpodobně stejně velká jako současné verze iPhone 4 a 4S. Najdeme zde menší systémový konektor, ke kterému se nám přesunul z vrchní strany i 3,5mm konektor Jack. V rovině spekulací by tento malý konektor mohl být i Thunderbolt.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iphone5_1/“/]

Na přední straně se nám také udála kosmetická změna a to přesunutí webové kamerky ze strany hlavního reproduktoru nad něj.

Podle některých zdrojů se již iPone 5 musí vyrábět a podle dalších má zpoždění. Nicméně podle šéfa výrobních závodů Foxconn, který telefony iPhone a tablety iPad pro Apple vyrábí, nový iPhone 5 zadupe vlajkovou loď Samsungu Galaxy S III do země.

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://www.facebook.com/Ondrej.Kostal
Dlouholetý spolupracovník serveru PC Tuning, zajímá se o všechno okolo počítačů, techniky, internetu a v poslední době také focení.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře