Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S III Mini se začne prodávat v dalších 4 barvách

Samsung Galaxy S III Mini se začne prodávat v dalších 4 barvách

Samsung právě oznámil, že začne svůj telefon Galaxy S III Mini prodávat v šesti barevných provedení. Zmenšený top model Galaxy S III bude nabízen nejen v bílé (Ceramic White) a modré (Pebble Blue), ale také v šedé (Titan Gray), hnědé (Amber Brown), červené (Garnet Red) a černé (Onyx Black) barvě.

Samsung Galaxy S III Mini je slušný přístroj střední třídy bez větších nedostatků, zaujme slušným výkonem, i dobrou výdrží baterie. Dobře padne do ruky, i hmotnost 111,5 gramu je velmi příjemná.

Na úhlopříčce o velikosti 4 palce se tísní rozlišení WVGA, tedy 480 × 800 obrazových bodů. Pro někoho však může být zklamáním použití matice PenTile. Hnacím motorem je dvoujádrové řešení NovaThor s taktem 1 GHz od ST Ericsson, namísto některé z továrních SoC jednotek.

Co se operačního systému týče, je tu rovnou z výroby Android 4.1 Jelly Bean, takže uživatelé nemusí mít strach, že jim bude naservírována některá z dnes již zaprášených verzí. Uživatelské prostředí nadále zůstává v podobě pro Samsung typického TouchWiz.

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře