Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S II dostane Android 4.1.2 Jelly Bean v únoru

Samsung Galaxy S II dostane Android 4.1.2 Jelly Bean v únoru

Od konce listopadu loňského roku, kdy se na webu objevil testovací firmware, což potěšilo mnoho uživatelů, se po novinkách o aktualizaci populárního modelu Galaxy S II na Android 4.1.2 Jelly Bean slehla zem a až do dneška jsme mohli se pouze hádat, kdy její distribuce bude zahájena.

Uživatelé naštěstí již nebudou muset příliš dlouho čekat. Mluvčí Samsungu totiž v minulých hodinách upřesnil, že distribuce nového systému bude zahájena příští měsíc. Nejdříve má být nová verze dostupná v Singapuru, zakrátko snad ale přijdou na řadu i další země ? doufejme, že i Česká republika a Slovensko. I když přesný termín stále upřesněn nebyl.

Android 4.1.2 Jelly Bean přinese uživatelům především zlepšení práce s notifikační lištou, citelné zrychlení odezvy systému, rychlejší webový prohlížeč, některé nové funkce a drobné vizuální vylepšení.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře