Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Player 5.8 oficiálně: Vypadá jako přerostlý smartphone Galaxy S III

Samsung Galaxy Player 5.8 oficiálně: Vypadá jako přerostlý smartphone Galaxy S III

Ještě před zahájením veletrhu IFA byl v Jižní Koreji představen hudební přehrávač Galaxy Player 5.8, s nímž můžete dělat většinu věcí, jako s kterýmkoliv smartphonem, s výjimkou uskutečňování hovorů a posílání textových zpráv (SMS).

Samsung Galaxy Player 5.8 se pyšní obrovským TFT displej s úhlopříčkou 5,8 palce, jehož rozlišení je ovšem slabších 540 × 960 obrazových bodů. Pod skořápkou najdeme 2500mAh baterii, moduly WiFi, Bluetooth a GPS. 16GB nebo 32GB interní úložiště půjde rozšířit pomocí microSD slotu.

Co se týče softwaru, tak Galaxy Player 5.8 přichází s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a proprietárním grafickým rozhraním TouchWiz. Korejský výrobce prezentuje své nové zařízení jako vhodné pro studenty, a to především kvůli tzv. Learning Hubu, odkud bude možné stahovat tisíce učebnic a publikací od různých vydavatelů.

Další informace o novince Samsungu budou patrně oznámeny až v Berlíně za několik dní.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře