Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note už dosáhl hranice 5 milionů prodaných kusů

Samsung Galaxy Note už dosáhl hranice 5 milionů prodaných kusů

Galaxy Note, vrcholný smartphone od Samsungu, si připisuje důležitý milník. Prodalo se ho totiž už 5 milionů kusů, informuje o tom server The Verge. Lidé, jak se zdá, velké telefony s obřím displejem skutečně milují.

Galaxy Note je nejen jeden z nejvýkonnějších smartphonů od Samsungu na trhu, ale je také druhým nejlépe prodávaným chytrým mobilem od největšího korejského výrobce mobilních telefonů.

Jde o zařízení s velikým 5,3palcovým AMOLED displejem s HD rozlišením 1280 × 800 pixelů a dvoujádrovým procesorem s taktem 1,4 GHz.

Samsung Galaxy Note je kombinací tabletu a telefonu, a tak je jasné, že není pro každého. Velkým lákadlem je hlavně sladění funkcí telefonu s možnostmi dotykového pera. Pomocí něj zachytíte libovolnou obrazovku, například webovou stránku, kalendář, apod., připíšete k ní poznámku a okamžitě sdílíte. Jednoduché a efektivní.

Samsung tento tabletofon začal prodávat před pěti měsíci. Prodej od začátku nového roku navíc dále akceleruje. Ukazuje se tak, že milovníků velkých displejů je více, než si všichni, včetně Samsungu, mysleli.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře