Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note II update na Android 5.0 nakonec zřejmě nedostane

Samsung Galaxy Note II update na Android 5.0 nakonec zřejmě nedostane

O tom, že přerostlý Galaxy Note II obdrží systémový update na Android 5.0 Lollipop, jsme psali několikrát. Informaci potvrdilo začátkem února i polské zastoupení výrobce. Podle posledních zpráv si však Samsung vše rozmyslel a nejnovější Android pro dva a půl roku starý phablet nakonec zřejmě nevydá.

Neradostnou novinku uveřejnilo na sociální službě Facebook oficiální zastoupení jihokorejské firmy v Perském zálivu. Na otázku jednoho uživatele, kdy Galaxy Note II dostane Android 5.0, správce profilu odpověděl, že pro tento telefon aktualizace není v plánu.

Ještě existuje teoretická šance, že by Samsung spustil aktualizace pouze v některých regionech, ale není to příliš pravděpodobné. Už samotné dřívější informace o Lollipopu pro Note II byly překvapivé – toto zařízení je totiž na trhu už více než dva roky a vydání tak zásadní aktualizace pro tento model neočekával téměř nikdo.

note2lollipopZdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře