Samsung Galaxy Note II bude představen už 30. srpna


Samsung Galaxy Note II bude představen už 30. srpna

Samsung pravděpodobně představí svůj phablet (hybrid smartphonu a tabletu) Galaxy Note II den před zahájením veletrhu IFA, který se uskuteční v Berlíně. Akce s názvem ?Unpacked Event? by se měla odehrát 30. srpna, informuje o tom deník Korean Digital Daily.

Jak je u korejského výrobce v poslední době dobrým zvykem, uživatelé se i tentokrát mohou těšit na špičkové specifikace. Galaxy Note II má být vybaven 5,5palcovým displejem s rozlišením 1680 × 1050 obrazových bodů a dvanáctimegapixelovým fotoaparátem.

Hnacím motorem s největší pravděpodobností bude čtyřjádrová SoC jednotka z rodiny Exynos (pravděpodobně bude použit model Exynos 4412, který už známe z Galaxy S III).

Dále také můžeme očekávat podporu technologie NFC, speciální rozhraní šité na míru dotykovému peru S-Pen a další nové funkce.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Samsung Galaxy Note II bude představen už 30. srpna


  1. bar4koas

    dvanáctipalcový fotoaparat bude teda slušnej nářez… očekávám že bude umět natáčet alespoň 4k video.. 😛Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.