Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note dostává aktualizaci na Android 4.1.2 Jelly Bean

Samsung Galaxy Note dostává aktualizaci na Android 4.1.2 Jelly Bean

Samsung vydal aktualizaci operačního systému Android pro své mobilní zařízení Galaxy Note. Android 4.1.2 Jelly Bean, který přináší nové funkce či vylepšené uživatelské prostředí, je distribuován ve vlnách, což znamená, že momentálně není dostupný pro všechny uživatele.

Součástí aktualizace je také tzv. balíček Premium Suite, který kromě uživatelského rozhraní, jež známe z Galaxy S III, přináší také nové aplikace Photo Note/ Photo Frame, Easy Clip či Paper Artist.

Jinak co se týče Androidu 4.1.2 Jelly Bean, tak se majitelé přerostlého smartphonu mohou těšit na projekt Butter, vylepšenou notifikační lištu, hlasového asistenta Google Now, funkci Multi-window, která jim dovolí rozdělit displej na dvě části a mít tak současně spuštěné dvě aplikace nebo klávesnici s podporou psaní pomocí přejížděním po klávesách, Swype.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře