Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note dostává aktualizaci na Android 4.0 ICS

Samsung Galaxy Note dostává aktualizaci na Android 4.0 ICS

Samsung začal s distribucí očekávané aktualizace přinášející Android 4.0 Ice Cream Sandwich na tabletofon Note. Momentálně aktualizují uživatelé v Německu. Dostupnost nového systému se ale jistě brzy rozšíří i do dalších evropských zemí. Informoval o tom server Phone Arena.

Uživatelům u našich západních sousedů bylo nabídnuto stažení instalačního balíku o velikosti necelých 319 MB.

Aktualizace přináší uživatelům všechny novinky a vylepšení, kterými nejnovější verze Androidu disponuje. Ty navíc ještě doplňují propretiární aplikace (Samsung celý balík nazývá jako Premium Suite), se kterými pracuje elektronický stylus S-Pen. Aplikace S Note nyní například obsahuje nové funkce Shape Match a Formula Match. Novinkou je i widget pro S Memo.

Pokud jste už aktualizovali, nezapomeňte se pochlubit v komentářích. V opačeném případě dávejte pozor na oznámení, které vás na dostupnost aktualizace jistě již brzy upozorní.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře