Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyNadupaný trailer ke hře N.O.V.A. 3: lidstvo se po letech v exilu...

Nadupaný trailer ke hře N.O.V.A. 3: lidstvo se po letech v exilu znovu vrací na Zem

K připravované sci-fi akci N.O.V.A. 3 ? Near Orbit Vanguard Alliance byly uvedeny celkem již tři trailery. Bez nadsázky se dá ovšem napsat, že ten, který uvidíte dnes, je z nich vůbec nejpovedenější.

V něm se hráčům dostává detailního pohledu na kampaň pro jednoho hráče. Po letech ve vyhnanství se lidstvo konečně vrátilo na Zem a Gameloft doufá, že se mu povedlo vytvořit nový standard pro FPS hry na Android a iOS.

Po grafické stránce hra vypadá perfektně, ostatně kdo zná předešlé tituly z produkce tohoto studia, asi tím nebude překvapen. N.O.V.A. 3 je pak sama o sobě mixem Crysis a dalších her, se kterými jsme se již setkali na takzvaných dospělých platformách ? PC a videoherních konzolích.

Pro hráče bude připraveno deset pohlcujících úrovní odehrávajících se na Zemi a ve vesmíru. V traileru pak můžete vidět kromě frenetické akce také řadu explozí a souboje, při nichž sedíte v kokpitu obrovského bojového robota (Mecha).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře