Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 9 nabídne až 512 GB paměti pro data

Samsung Galaxy Note 9 nabídne až 512 GB paměti pro data

Uznávaný novinář Eldar Murtazin navštívil Spojené státy, kde si měl možnost pohrát s předprodukčním vzorkem chystaného Galaxy Note9. A své poznatky se nebál zveřejnit na webu Mobile-Review.

Potvrdil tak například, že po designové stránce se mnoho změn nedočkáme, devítka tak bude vypadat prakticky stejně jako loňský Note8. Jedné viditelné změny se však zákazníci přeci jenom dočkají. Čtečka otisků prstů se přestěhuje pod duální fotoaparát, u aktuální osmičky je vedle něj.

Vysoký výkon telefonu zajistí zbrusu nový čipset  Exynos 9810 (ve Spojených státech a na dalších trzích Snapdragon 845), který podpoří 6 GB operační paměti a 128 GB pro data. Další varianta nabídne 8 GB RAM a 256 GB, nejvyšší verze pak dokonce kombinaci 8 GB RAM a 512 GB.

Murtazin dále potvrdil, že Galaxy Note9 přinese vylepšení v oblasti fotoaparátů, když Samsung v novém modelu nasadí technologii ISOCELL Plus, na jejímž vývoji spolupracoval s Fujifilmem. Více možností má nabízet i virtuální asistent Bixy, který bude přítomen ve verzi 2.0, změn také dozná funkce Always-On-Display a dotykové Per S Pen, od něhož se dočkáme podpory technologie Bluetooth.

Na bližší informace o Galaxy Note9 si budeme muset počkat do 9. srpna. Právě tehdy se bude velká konference Samsungu konat.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře