Samsung Galaxy Note 8 bude svět ukázán 23. srpna v New Yorku


Samsung Galaxy Note 8 bude svět ukázán 23. srpna v New Yorku

Premiéra Note 8 se blíží. Nyní očekávaný phablet unikl na web znovu, když se nakrátko objevil v oficiálním obchodě Samsungu. Opět se potvrdilo, že bude mít dva fotoaparáty, čtečku prstů na zadní straně a velký displej s minimálními rámečky okolo něj.

Konkrétně web jihokorejského výrobce zalistoval 64GB verzi odemčenou do všech sítí s označením SM-N950UZKAXAA. Stránka také poskytla přehled základních funkcí telefonu. Detailní specifikace již ale nenabídla.

Na sobě nezávislé zdroje už delší dobu informují o velkém displeji Galaxy Note 8 po vzoru modelu S8, který bude mít zahnuté boky a tenké rámečky v horní a dolní části přední strany. Nejčastěji se mluví o 6,3 palcích a rozlišení 2 960 × 1440 pixelů.

Podle spekulací bychom se Note 8 měli dočkat dvou verzích s 64GB a 128GB úložištěm pro data a 6 GB operační paměti společné pro obě varianty. Prakticky jistá je přítomnost procesoru Snapdragon 835, respektive Exynos 8895 pro evropskou verzi. Energii obrazovce a hardwaru bude dodávat akumulátor s podporou rychlého dobíjení o kapacitě 3 700 mAh. Chybět nebude ani pro řadu Note typické dotykové pero S-Pen nebo stále populárnější fotoaparát tvořený dvojicí čoček.

Samsung Galaxy Note 8 bude pravděpodobně velmi drahý. Začínat má na částce 1 000 dolarů. V ČR cena nejnovějšího Samsungu, který bude oficiálně představen ve středu 23. srpna, tak zřejmě neklesne pod 25 000 korun.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.