Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 5 se do Evropy nechystá, chcete to změnit? Podepište...

Samsung Galaxy Note 5 se do Evropy nechystá, chcete to změnit? Podepište petici!

Společnost Samsung před dvěma dny představila duo špičkových zařízení Samsung Galaxy S6 edge+ a Galaxy Note 5. Tuto dvojici netrpělivě vyhlíží spousta lidí a to i v Evropě, Galaxy Note 5 se i přesto na starý kontinent oficiální cestou nedostane. 

Co Samsung k tomuto kontroverznímu rozhodnutí vedlo, bohužel nevíme. Jisté je jenom to, že po oznámení této skutečnosti se zvedla ohromná vlna nevole. I v Evropě totiž existuje hromada lidí, která si řadu Galaxy Note považuje.

Samozřejmě, i pokud se Samsung Galaxy Note 5 nedostane do Evropy oficiální cestou, najde se spousta drobnějších, ale i větších obchodníků, která nám ho nabídne. Na druhou stranu, proč ho nemít zcela oficiální cestou, když zařízení bude stát desetitisíce?

Pokud i vás zpráva o Galaxy Note rozhořčila a chtěli byste proti tomu něco dělat, můžete podepsat petici (stačí vyplnit jméno a mail). Stojí za ní renomovaný britský web Clove Technology, takže se nemusíte bát, že vaše údaje někdo zneužije. Uvidíme časem, zdali vaše podpisy budou k něčemu dobré. Doufejme, že Samsung se petice chytne a své plány na uvedení Galaxy Note 5 pozmění.

Samsung-Galaxy-Note-5

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře