Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 4 prý dostává Android 6.0. Jedná se o podvod?

Samsung Galaxy Note 4 prý dostává Android 6.0. Jedná se o podvod?

Jeden z redaktorů nepříliš známého maďarského serveru napidroid.hu hlásí, že jeho Galaxy Note 4 obdržel aktualizaci s Androidem 6.0 Marshmallow. Podle dřívějších zpráv měl přitom loňský top model Samsungu dostat novou verzi operačního systému až v únoru příštího roku.

V tuto chvíli se neví, zdali je zpráva kachna nebo jestli k uvolnění updatu pro malé množství zařízení došlo nedopatřením.

Nový firmware pro Galaxy Note 4 (SM-N910F) přináší údajně plynulejší animace uživatelského prostředí TouchWiz a nové funkce, mezi které patří například přepracované menu Air Command nebo rychlé spuštění poznámek po vytažení stylusu S Pen, což Note 4 přebírá od nástupce Note 5. Dále je prý přítomen šetřící režim Doze, individuální nastavení oprávnění aplikací, chytré zobrazení informací na jedno tapnutí Now On Tap a další vychytávky.

Bude velmi zajímavé sledovat, zda update s Androidem 6.0 dostanou i další majitelé Note 4. Pokud ne, bude to znamenat potvrzení domněnky, že zpráva maďarského serveru je kompletně vycucaná z prstu.

Note-4-Android-6-0-NapiDroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Myslím že to bude fake. Galaxy Note 4 má tragickou podporu, vydat pro něj Marshmallow před řadou S6 je proto nesmysl.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře