Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyNa Samsung Galaxy Note 3 se v Česku stojí fronta. Prvních 100...

Na Samsung Galaxy Note 3 se v Česku stojí fronta. Prvních 100 zájemců navíc získá zdarma chytré hodinky Galaxy Gear

Před značkovými prodejnami společnosti Samsung Electronics čekají v tuto chvíli desítky zájemců. Důvod? Zahájení prodeje tabletomobilu Galaxy Note 3. Prvních sto zákazníků navíc zdarma získá chytré hodinky Galaxy Gear. 

Podívejte se s námi na fotografie z pražské prodejny, kde je pořádně rušno. Naše redakce je přímo na místě.

Pro padesát (pro každou prodejnu zvlášť) nejrychlejších zákazníků v každém z obchodů – vždy jeden kus na osobu – si dnes Samsung připravil exkluzivní dárek, kterým jsou chytré hodinky Galaxy Gear.

Spolu s novým phabletem v černé nebo bílé barvě dostanou šťastní majitelé Galaxy Note 3 i voucher na jedno balení chytrých hodinek Galaxy Gear zdarma.

Ty se objeví na pultech českých obchodů zhruba v první polovině října, prvním majitelům Note 3 je ale Samsung pošle přímo domů.

Samsung Galaxy Note 3 je vybavený 5,7palcovým displejem Super AMOLED s Full HD rozlišením, tělo přístroje je tenké jen 8,3 mm a váží 168 gramů.

Na zadní straně je phablet vybaven fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů se stabilizací obrazu a LED s vysokou hodnotou indexu podání barev (CRI).

Note 3 používá 3 GB operační pamětí a jeho součástí je také vylepšené pero S-Pen, které modernizuje klasické psaní poznámek.

Doporučená maloobchodní cena vrcholného tabletomobilu je stanovena na 18 999 korun včetně DPH.

5

6

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře