Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 10 dostane velmi rychlé nabíjení

Samsung Galaxy Note 10 dostane velmi rychlé nabíjení

Jak bude vypadat připravovaný Samsung Galaxy Note 10 zatím nevíme. Přesto spekulací o tomto telefonu už na webu koluje několik. Nejnovější zpráva ze spolehlivého twitterového účtu Ice universe tvrdí, že „desítka“ se může těšit na velmi rychlé dobíjení baterie.

Ice universe píše, že kapacita akumulátoru i rychlost dobíjení již nebudou slabou stránkou Samsungu. Výkon nabíjení Galaxy Note 10 má jít za hranici 25 wattů, přesnější technický údaj nicméně neznáme. Pro srovnání: Huawei Mate 20 Pro podporuje superrychlé 40W drátové nabíjení a Mate 30 Pro by měl disponovat dokonce až 55W nabíjením.

Z předchozích zpráv víme, že displej Galaxy Note 10 bude mít výrazně zakulacené rohy i symetricky umístěný „průstřel“ uprostřed. Kapacita akumulátoru by měla dosahovat skvělé hodnoty 4 500 mAh. Výdrž by tedy měla patřit k silným stránkám připravovaného samsungu.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře