Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Fit e je v prodeji, stojí jen 999 Kč

Samsung Galaxy Fit e je v prodeji, stojí jen 999 Kč

Samsung zahájil prodej sportovního náramku Galaxy Fit e. Dle výrobce je díky lehké konstrukci a silikonovému řemínku ideální volbou pro každého, kdo žije aktivním životním stylem. Je určený pro všechny typy sportovních nadšenců, od příležitostných běžců až po profesionální sportovce.

Náramek s monochromatickým PMOLED displejem s rozlišením 64 × 128 px začne automaticky sledovat vaši aktivitu, když se věnujete chůzi, běhu, veslování, cvičíte na eliptickém trenažéru nebo zahájíte jiné cvičení. V aplikaci Samsung Health můžete také ručně vybrat některou z více než 90 přednastavených aktivit, a Galaxy Fit e ji začne automaticky sledovat. Dík vylepšené analýze spánku a chytrému zvládání stresu můžete sledovat vaši tělesnou i duševní pohodu v kteroukoli denní či noční hodinu.

Galaxy Fit e vás upozorní na příchozí hovor a zprávu a samozřejmě na svém displeji zobrazí i další užitečné informace přímo z vašeho telefonu – např. budíky, kalendář nebo předpověď počasí – to vše, aniž byste se museli smartphonu dotknout. Náramek je zároveň voděodolný až do tlaku 5 ATM, takže si ho můžete bez problému ponechat na ruce, když jdete do sprchy a do bazénu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře