Neděle, 24 září, 2023
DomůNovinkySamsung v ČR uvedl hodinky Gear Sport a sluchátka Gear IconX (2018)

Samsung v ČR uvedl hodinky Gear Sport a sluchátka Gear IconX (2018)

Samsung zahájil prodej chytrých hodinek Gear Sport a bezdrátových sluchátek Gear IconX (2018). Oba produkty jihokorejský gigant představil na zářijovém veletrhu IFA.

Gear Sport jsou smartwatch s kruhovým ciferníkem s minimalistickým okrajem vybavené 1,2palcovým Super AMOLED displejem a uživatelským rozhraním, které umožňuje snadno sledovat potřebné informace během pohybu. Tělo je vyrobeno z kovu a zkonstruováno tak, aby splnilo vojenské požadavky a dokázalo odolávat mnoha typům prostředí. Samsung uvádí podporu normy IP68 i ATM 5 pro ponoření do hloubky 50 metrů.

Hodinky nabízejí nejnovější aplikaci pro plavecký trénink Speedo On od firmy Speedo, pokročilé monitorování tepové frekvence v reálném čase a mají funkci pro automatické rozpoznání fyzické aktivity. V jejich nitru najdeme dvoujádrový procesor, 786 MB operační paměti, 4 GB prostoru pro data a 300mAh baterii.

Samsung Gear Sport se na českém trhu prodávají v modré a černé za 8 990 Kč.

Sluchátka Gear IconX umožňují díky technologii Bluetooth poslouchat hudbu bezdrátově. Kromě toho také umí měřit vzdálenost a tep a dokáží se párovat s hlasovým asistentem Bixby, kterého najdete v prémiových smartphonech od Samsungu. Bohužel, Bixby stále neumí česky, takže abyste tuto funkci vyžili, budete muset využít angličtinu.

Gear IconX (2018) pořídíte ve stříbrné a černé za 5 990 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře