Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung chystá špičkový smartphone Galaxy S J, ale jen pro Japopnsko

Samsung chystá špičkový smartphone Galaxy S J, ale jen pro Japopnsko

Už delší dobu se hovoří o tom, že firma Samsung Electronics chystá nový špičkový smartphone. Čím více se blíží datum představení, objevuje se o něm stále více informací. Teď unikla na internet dokonce první fotografie a finální specifikace, které jsou nekompromisní.

Galaxy S J se dostane do prodeje již docela brzy. Start je naplánován na 10. října a první se dočkají zákazníci japonského operátora NTT DoCoMo. Dostupnost telefonu na dalších trzích je zatím nejasná (pokud se někde jinde bude prodávat, tak pod jiným názvem, ale spíše k tomu vůbec needojde).

Nový model se řadí z hlediska výbavy k tomu nejlepšímu, co lze dnes pořídit.

Pohon Samsung Galaxy J má na starosti čtyřjádrový procesor Snapdragon 800, kterému sekunduje grafický čip Adreno 330, o němž je známo, že si poradí s přehledem s nejnáročnějšími hrami.

Ve výbavě dále nechybí paměť RAM v kapacitě 3 GB a pětipalcový panel s Full HD rozlišením. Nový smartphone se bude prodávat ve třech barevných variantách (Coral Pink, Satin White a Lapis Blue).

gsmarena_001

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře