Porovnání velikosti phabletu Nokia Lumia 1520 s iPhonem 4S


Porovnání velikosti phabletu Nokia Lumia 1520 s iPhonem 4S

Dlouho očekávaný první phablet Nokie, k jehož oficiálnímu představení dojde na tiskové konferenci v hlavním městě Spojených arabských emirátů Abu Dhabi, se ukazuje na dalších fotografiích. Vůbec poprvé máme možnost vidět porovnání velikosti Lumie 1520 s výběhovým iPhonem 4S.

O tabletomobilu finského výrobce už víme prakticky vše. Známe jeho specifikace a také datum a místo, kde se tiskovka uskuteční.

Lumia 1520 má mít ve výbavě obrovský 6″ Full HD displej, supervýkonný Snapdragon 800 a 2 GB RAM.

Chybět dále nebude ani vestavěná uživatelská paměť v kapacitě 32 GB, bohužel bez možnosti dalšího rozšíření pomocí microSD karet. Zadní fotoaparát s rozlišením 20 Mpx a podporou technologie PureView, by měl používat optiku Carl Zeiss tvořenou šesti fyzickými čočkami.

Mediální akce Nokia World se v Abu Dhabi uskuteční 22. října. Kromě phabletu Lumia 1520 bude představený v metropoli SAE také tablet s Windows RT (Lumia 2520) a několik nových telefonů z modelové řady Asha.

gsmarena_002 gsmarena_001

Zdroj: GSMArena

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (5)


 1. mr. amather

  vic nez tan nokia na obrazku me zaujal ten ajphon s windows . good job 😀

 2. Tomáš Harmáček

  Já tam teda žádný iPhone s WP nevidím,to na druhý fotce je myslím nějaký Samsung a to na první fotce je iPhone s iOS7…

 3. mr. amather

  protoze fotka s iphonem tam predtim tak nak chybela

  • Mirek Kočí

   Nechyběla, obě ty fotky byly v galerii, jako první se ale zobrazovalo porovnání s WP modelem. Abych předešel dalším podobným příspěvkům, nahrál jsem je raději na stránku „natvrdo“, tolik vysvětlení ,-)

 4. rosta

  Nekde píší podpora microsd tady zase ne.Každopádně doufám že ho seženu do vánoc a to ještě v jiné než černé.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.