Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyPorovnání velikosti phabletu Nokia Lumia 1520 s iPhonem 4S

Porovnání velikosti phabletu Nokia Lumia 1520 s iPhonem 4S

Dlouho očekávaný první phablet Nokie, k jehož oficiálnímu představení dojde na tiskové konferenci v hlavním městě Spojených arabských emirátů Abu Dhabi, se ukazuje na dalších fotografiích. Vůbec poprvé máme možnost vidět porovnání velikosti Lumie 1520 s výběhovým iPhonem 4S.

O tabletomobilu finského výrobce už víme prakticky vše. Známe jeho specifikace a také datum a místo, kde se tiskovka uskuteční.

Lumia 1520 má mít ve výbavě obrovský 6″ Full HD displej, supervýkonný Snapdragon 800 a 2 GB RAM.

Chybět dále nebude ani vestavěná uživatelská paměť v kapacitě 32 GB, bohužel bez možnosti dalšího rozšíření pomocí microSD karet. Zadní fotoaparát s rozlišením 20 Mpx a podporou technologie PureView, by měl používat optiku Carl Zeiss tvořenou šesti fyzickými čočkami.

Mediální akce Nokia World se v Abu Dhabi uskuteční 22. října. Kromě phabletu Lumia 1520 bude představený v metropoli SAE také tablet s Windows RT (Lumia 2520) a několik nových telefonů z modelové řady Asha.

gsmarena_002 gsmarena_001

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. vic nez tan nokia na obrazku me zaujal ten ajphon s windows . good job 😀

    • Nechyběla, obě ty fotky byly v galerii, jako první se ale zobrazovalo porovnání s WP modelem. Abych předešel dalším podobným příspěvkům, nahrál jsem je raději na stránku „natvrdo“, tolik vysvětlení ,-)

  2. Nekde píší podpora microsd tady zase ne.Každopádně doufám že ho seženu do vánoc a to ještě v jiné než černé.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře