Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung chystá nové smartphony Galaxy Grand On a Galaxy Mega On, první...

Samsung chystá nové smartphony Galaxy Grand On a Galaxy Mega On, první detaily najdete zde

Samsung pravděpodobně chystá novou řadu smartphonů, která ponese označení Galaxy O. Budou do ní spadat i dvě novinky Galaxy Grand On a Galaxy Mega On. 

Nová linie by po vzoru Galaxy J měla nabídnout spíše střídmější parametry, možná se však dočkáme nějakých bonusových funkcí. Mluví se například o rozšířených možnostech virtuální případně augmentované reality, s čím se však Samsung nakonec pochlubí se musíme nechat překvapit.

Prvními vlaštovkami linie Galaxy O by měla být již zmiňovaná dvojice Galaxy Grand On a Galaxy Mega On.

Galaxy Grand On nese kódové označení SM-G550. Vybavený bude 5″ HD displejem, čipsetem Exynos 3475 taktovaným na 1,3 GHz, 1 GB paměti RAM, 8 GB vnitřní paměti, která bude dále rozšiřitelná skrze microSD karty a baterií s kapacitou 2600 mAh. O pořizování fotografií se postará 8MPx zadní fotoaparát a 5MPx přední fotoaparát. Výrobce udává, že Galaxy Grand On bude vážit 140 g a jeho rozměry budou činit 142 × 71,9 × 8,5 mm.

Galaxy Mega On bude o něco lépe vybavený bratříček, který nabídne 5″ HD displej, čtyřjádrový čipset Snapdragon 410, 1,5 GB paměti RAM, 8 GB vnitřní paměti, která bude dále rozšiřitelná prostřednictvím microSD karty a baterií s kapacitou 3000 mAh. O pořizování fotografií se pak postará 13MPx zadní fotoaparát a 5MPx přední fotoaparát. Co se týče Galaxy Mega On, hmotnost smartphonu bude činit 145 g a jeho rozměry mají být 151,8 × 77,5 × 8,2 mm.

Obě zařízení poběží na Androidu ve verzi 5.1.

Další informace včetně data uvedení, nebo ceny těchto zařízení zatím nejsou známy.

GRAND-MAX

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře