Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkySamsung bude první! Už za chvíli ukáže skládací smartphone

Samsung bude první! Už za chvíli ukáže skládací smartphone

Dnes večer proběhne světová premiéra chytrého telefonu, který bude vypadat jinak, než jak jsme zvyklí. Dostane totiž ohebnou konstrukci, díky které by měl jít jednoduše složit, aby se lépe přenášel.

Samsung tiskovou konferenci připomínal už na začátku týdne, kdy si na svém Facebooku změnil logo, čímž zástupci značky dopředu prozradili, jak novinka bude vypadat. Speciální událost, kde k premiéře smartphonu Galaxy F dojde, budete moci sledovat živě od 19:00 hodin středoevropského času na oficiálním kanálu Samsungu na platformě YouTube.

Počítá se s tím, že v „zavřeném“ stavu bude telefon disponovat 4,6palcovým OLED displejem, po rozložení zařízení bychom se však měli dostat až na hodnotu 7,3 palce. Samsung Galaxy F tedy bude možné využívat jako obyčejný mobilní telefon i jako tablet. Speciální konstrukce se dvěma obrazovkami samozřejmě vyžaduje i upravený, na míru vytvořený software. Na tom Samsung spolupracoval přímo s Googlem, aby případným majitelům Galaxy F nabídl co nejlepší uživatelsky zážitek.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře