Red Dead Redemption 2 obsahuje chybu, kvůli které začínají koně sami hořet


Red Dead Redemption 2 obsahuje chybu, kvůli které začínají koně sami hořet

Nejnovější hra studia Rockstar Games obsahuje nepříjemnou chybu, která určitě nepotěší žádného milovníka zvířat. Projevuje se totiž tím, že se v jistém úseku cesty v oblasti Rhodos samovolně vzněcují koně.

Red Dead Redemption 2 je bezpochyby jednou z nejlepších her vůbec. I na pozlátku se ale najdou chyby. Jedním z nedodělků je jedno malé specifické místo na mapě, kde procházející koně začnou zničehonic hořet, a tak jsou v ohrožení nejen povozy, které táhnou za sebou, ale i samotné postavy.

Další z bugů zase způsobuje, že poté, co v misi Polite Society hráči kliknou na možnost opakování Checkpointu, zmizí z kempu bezdůvodně postavy Sadie Adler, Jack a John Marston, a Abigail Roberts.  Nezbývá než doufat, že Rockstar s opravami přispěchá už v dalším patchi, hráče by to jistě potěšilo.

I přes různé nedostatky je Red Dead Redemption 2 obrovským hitem. Jen během prvních tří dnů od zahájení prodeje hra vydělala neskutečných 725 milionů dolarů.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.