Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyRed Dead Redemption 2 obsahuje chybu, kvůli které začínají koně sami hořet

Red Dead Redemption 2 obsahuje chybu, kvůli které začínají koně sami hořet

Nejnovější hra studia Rockstar Games obsahuje nepříjemnou chybu, která určitě nepotěší žádného milovníka zvířat. Projevuje se totiž tím, že se v jistém úseku cesty v oblasti Rhodos samovolně vzněcují koně.

Red Dead Redemption 2 je bezpochyby jednou z nejlepších her vůbec. I na pozlátku se ale najdou chyby. Jedním z nedodělků je jedno malé specifické místo na mapě, kde procházející koně začnou zničehonic hořet, a tak jsou v ohrožení nejen povozy, které táhnou za sebou, ale i samotné postavy.

Další z bugů zase způsobuje, že poté, co v misi Polite Society hráči kliknou na možnost opakování Checkpointu, zmizí z kempu bezdůvodně postavy Sadie Adler, Jack a John Marston, a Abigail Roberts.  Nezbývá než doufat, že Rockstar s opravami přispěchá už v dalším patchi, hráče by to jistě potěšilo.

I přes různé nedostatky je Red Dead Redemption 2 obrovským hitem. Jen během prvních tří dnů od zahájení prodeje hra vydělala neskutečných 725 milionů dolarů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře