Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySadistické rybaření Ridiculous Fishing vyjde i na Android

Sadistické rybaření Ridiculous Fishing vyjde i na Android

Jedna z nejpopulárnějších her pro platformu iOS, Ridiculous Fishing, bude dostupná také pro Android. Prostřednictvím svých oficiálních internetových stránek o tom informovali vývojáři ze společnosti Vlambeer. K vydání hry by navíc mělo dojít velmi brzy.

V Ridiculous Fishing hrajete za starého rybáře, který chytá nebohé rybky na své malé dřevěné loďce. Způsob, jakým vylepšil lov, je všechno jen ne běžný.

Vaším úkolem je nejdříve dostat vlasec s háčkem co nejníže a žádná ryba o něj nesmí zavadit. Až dostanete háček na samé dno nebo se na něj nějaká ryba zachytí, tak ho musíte vytáhnout.

Jak budete vlasec navíjet, je vaším úkolem nachytat na háček co nejvíce ryb. Až ryby vylovíte, vytáhnete pistoli, ryby vyhodíte nad hladinu a všechny je postřílíte.

To je ve zkratce hlavní náplní Ridiculous Fishing, jedné z nejpopulárnějších her pro iOS.

Zatím nebylo upřesněno, kdy se port pro Android v Google Play přesně objeví. Dle ujištění vývojářů bychom ale neměli příliš dlouho čekat.

[appbox appstore id601831815]

11Zdroj: The Verge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře