Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNokia Lumia 1520 se ještě nezačala prodávat, přesto ji už někteří mají...

Nokia Lumia 1520 se ještě nezačala prodávat, přesto ji už někteří mají doma

První phablet Nokie s názvem Lumia 1520 se začne oficiálně prodávat v pátek, někteří uživatelé však hlásí, že už ho mají doma. Díky liknavosti amerického operátora AT&T si novinku zakoupila i jedna mladá žena z New Yorku, která na internet nahrála několik fotografií z rozbalování.

Dívka zároveň také popsala, jakým způsobem se k přerostlému smartphonu, který Nokia představila na konci října na mediální akci v Abu Dhabi, dostala. „Vešla jsem do obchodu a zeptala se, zda Lumii 1520 mají. Prohlédla jsme si ji a sdělila jim, že bych si ji ráda zakoupila. Docela jednoduché“. Phablet se přitom začne oficiálně prodávat až v pátek 22. listopadu.

Lumia 1520 je první mobilní zařízení se systémem od Microsoftu s Full HD rozlišením 1920 × 1 080 obrazových bodů (úhlopříčka displeje je 6 palců), které používá čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800.

Phablet dostal také 20Mpx PureView fotoaparát s optikou Carl Zeiss, 2 GB RAM a díky speciálnímu krytu i podporu bezdrátového nabíjení.

15

26Zdroj: WPCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře