Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyS přicházejícím podzimem začaly padat ceny také na e-shopech

S přicházejícím podzimem začaly padat ceny také na e-shopech

Prodejci se každý rok mohou přetrhnout, aby při každé změně ročního období přišli s lákavými akčními slevami či výprodeji. Jinak tomu není ani letos, kdy podzim klepe na dveře a v e-shopech začínají ceny padat podobně jako žloutnoucí listí ze stromů.

Nedávno jsme vás informovali o obrovské akci, kterou jeden z největších čínských nákupních portálů Gearbest.com vstoupil do měsíce září. Ani ne za 14 dní přichází stejný obchod s další vlnou slev, tentokrát pojmenovanou jako Fantastic 4 Fall. Celá akce je opět rozdělena do několika vln, aby pro nakupující byla maximálně zábavná.

1. Přihlas se o svoji slevu

Od 8. do 12. září je možné každý den získat slevu na danou kategorii produktů. Stačí se jen přihlásit pod svůj účet a kliknutím zobrazit unikátní kód pro získání slevy. Každý den je zobrazen jeden kód.

sign win

2. Slevy pro nejrychlejší

Od 12. do 17. září mohou nejrychlejší zákazníci nakoupit opravdu výhodně. Stačí, aby byli mezi prvními kupujícími. Nabídka akčního z boží se bude navíc v průběhu dne několikrát měnit, takže se je na co těšit.

flash deals

Namátkově se můžete těšit na:

  • Smartphone Ulefone Metal za 89,99 dolaru.
  • Tablet Teclast X98 plus II za 159,99 dolaru.
  • Notebook Xiaomi Air 12 za 589,99 dolaru.
  • Kameru SJcam SJ5000X za 105,99 dolaru.
  • Smartphone Umi Super za 175,99 dolaru.

3. Sdílej link a získej zařízení zdarma

Pokud chcete získat jednu z položek zahrnutých do akce s cenou do 20 dolarů úplně zdarma, stačí pro to udělat absolutní minimum – sdílením promo linku vybrané položky se zařadíte do soutěže, kdy stačí už jen čekat, až si přes váš link někdo vytvoří nový účet a nakoupí.

Více informací o tom, jak získat zboží zdarma, se dočtete v podmínkách akce.

share

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře