Sobota, 22 června, 2024
DomůRecenzeAplikace AAA Taxi zajistí rychlé a spolehlivé cestování po Praze

Aplikace AAA Taxi zajistí rychlé a spolehlivé cestování po Praze

Cestujete po Praze nebo na Letiště Václava Havla? Potřebujete zajistit spolehlivou přepravu osob i zavazadel? Chcete se vyhnout poplatkům za parkování? Vychytaná mobilní aplikace největší pražské taxislužby AAA Taxi může být pro vás tím pravým pomocníkem.

Garance ceny

Zákazník při objednání vozu přes aplikaci AAA cestuje po Praze za jednotnou sazbu 19,90 Kč/km, bez ohledu na denní nebo noční dobu.

To představuje zřejmou výhodu oproti některým konkurenčním službám, u kterých je cena navyšována v závislosti na dopravní špičce nebo délce trvání jízdy v podobě sazby za minutu jízdy.

2-Fotogalerie

Zdarma pro Android a iOS

K pohodové jízdě stačí stáhnout si mobilní aplikaci, která je k dispozici zdarma v App Store a Google Play. K dispozici je rovněž webová verze aplikace, dostupná přes zabezpečený protokol HTTPS. Nemusíte se nijak registrovat, po spuštění aplikace můžete hned začít s objednávkou vozu.

Aplikace automaticky rozpoznává polohu podle GPS nebo Wi-Fi. Tuto polohu pak nabídne jako výchozí místo pro přistavení vozu. Polohu lze změnit výběrem ze seznamu adres nebo ji můžete upřesnit přímo v mapě.

Objednávku potvrdíte pomocí zeleného butonu a pak již jen sledujete příjezd objednaného taxíku na mapě přímo v aplikaci. Aplikace vám zobrazí typ vozu, registrační značku, číslo vozu i telefonní spojení na řidiče. Přes aplikaci můžete kontaktovat objednaného řidiče během doby, kdy k vám přijíždí a domluvit se na přesném čase vašeho příchodu k vozu.

[appbox appstore id576033928]

[appbox googleplay com.AAATAXI]

5-Fotogalerie

Virtuální taxametr a další vychytávky

Aplikace umožňuje výpočet orientační ceny jízdy. Před odesláním objednávky můžete zadat cílovou adresu, díky které se vám zobrazí orientační cena a časový odhad trvání jízdy.

Potřebujete přepravit zavazadlo, psa nebo potřebujete řidiče s němčinou? Žádný problém. V rámci volitelných požadavků můžete upřesnit svoji objednávku na vůz, jako je převoz zavazadel, zvířete nebo jazykové znalosti řidiče.

Jízdu uhradíte v hotovosti nebo platební kartou prostřednictvím terminálu u řidiče. Požadavek na platbu kartou vyřešíte zadáním přímo do aplikace při objednávce. AAA Taxi chystá v nejbližší době aktualizaci, která nově umožní bezhotovostní platbu za jízdu v rámci aplikace. V aplikaci bude možno zadat údaje o své platební kartě a uskutečnit bezhotovostní platbu.

Cenu jízdy na trase můžete během cesty sledovat na virtuálním taxametru, který lze spustit v aplikaci při nástupu do vozu. V případě oprávněné reklamace ceny jízdy, kdy dojde k předražení jízdy, vrací taxislužba AAA jízdné v plné výši zpět klientovi.

7-Fotogalerie

Komfortní cestování po Praze i z letiště

Již zmíněnou velkou výhodou je garance sazby při objednávkách jízd přes aplikaci. Nemusíte taxík vybírat podle ceny, máte jistotu, že vás všechny vozy AAA vás svezou po Praze za sazbu 19,90 Kč/km, i když třeba právě panuje dopravní špička. Nemusíte tak složitě a dlouho hledat nejlevnějšího a zároveň nejbližšího taxíka.

S aplikací si můžete objednat vůz i při cestování na nebo z Letiště Václava Havla Praha. Při cestování z letiště je možno v aplikaci využít vizuální navigaci, která usnadňuje orientaci při příchodu k přistavenému taxíku.

Flotila vozů AAA nabízí klasické osobní vozy, limuzíny, velkoprostorové vozy, nekuřácké vozy a další výhody. Zákazník může požadavky na vůz upřesnit v mobilní aplikaci. V každém voze AAA je k dispozici Wi-Fi zdarma.

6-Fotogalerie

Nová generace aplikace

Taxislužba AAA zároveň připravuje zcela novou generaci taxi aplikace, jež bude ještě rychlejší a snadnější na ovládání. Tato generace bude, kromě nové možnosti plateb, obsahovat nejjednodušší způsob mobilního objednávání taxi na trhu. Aplikace se také bude postupně rozšiřovat do dalších regionů ČR.

Proč ji mít ve smartphonu

– Rychlá objednávka taxi na dva dotyky
– Garantovaná sazba za km jízdy po Praze (19,90 Kč/km, nástup 25 Kč, čekání 4 Kč/min.)
– Aplikaci možno využít i k objednávkám jízd z pražského letiště
– Sledování příjezdu taxíku v mapě
– Možnost zadání požadavků na výběr vozu
– Virtuální taxametr v aplikaci
– Zdarma pro Android, iOS, web

Další informace a novinky najdete na www.aaataxi.cz

Toto je komerční sdělení, Světaplikací.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře