Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyS IntelliRing už nikdy nebudete středem pozornosti kvůli příliš hlasitému vyzvánění

S IntelliRing už nikdy nebudete středem pozornosti kvůli příliš hlasitému vyzvánění

Trapas. Zapomenete si ztišit telefon a on začne vyzvánět v ten nejnevhodnější okamžik, nejlépe když všechno okolo vás ztichne a to pěkně na plné pecky. Pokud byste takovým situacím napříště rádi předcházeli, doporučujeme vám aplikaci IntelliRing. 

Aplikace IntelliRing váš smartphone naučí chytrému vyzvánění. Dokud máte telefon v kapse, tašce, či na jiném uzavřeném místě, zvoní hlasitěji, abyste vyzvánění slyšeli. Pokud se však nachází ve volném prostoru a všechno okolo něj je ztichlé, zvoní jenom o něco hlasitěji, aby nedocházelo k infarktovým situacím.

Další příjemnou funkcí IntelliRing je mód jednání, v němž telefon detekuje, v jaké poloze se nachází a pokud shledá, že leží na stole (vodorovně), namísto klasického vyzvánění jemně pípne. Díky tomu vás zbytečně nevyruší v půlce věty a dá vám možnost, abyste hovor klidně ignorovali. Pokud pak budete vědět, že jste na nějakou dobu zcela nedostupní (vyrazíte například na divadelní představení) v nastavení aplikace můžete vyzvánění na určenou dobu zcela deaktivovat.

Samozřejmě všechny výše zmiňované možnost se týkají jak samotného vyzvánění, tak i dalších notifikací včetně tónů pro SMSky, e-maily, zprávy WhatsApp, Facebooku atd.

Aplikace IntelliRing je k dispozici pouze pro Android. Zkušební verzi aplikace si z Google Play můžete stáhnout zdarma. Profesionální verze vás vyjde na necelých 40 korun.

intelliring-1

[aintelliring-2ppbox googleplay com.sleekbit.intelliring]

[appbox googleplay com.sleekbit.intelliring.full]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře