Pátek, 14 června, 2024
DomůNovinkyS chytrými hodinkami Goclever Chronos Colour si dokonce i zavoláte

S chytrými hodinkami Goclever Chronos Colour si dokonce i zavoláte

Chytré hodiny zjednodušují život a nabízejí mnoho funkcí pro každodenní práci a zábavu. Uživatelé mohou například snadno ovládat hudební přehrávač mobilního telefonu přímo ze svého zápěstí, což pomůže během cestování přeplněnou hromadnou dopravou.

Dalším přínosem nového modelu Chronos Colour je vestavěné rádio. Novinka obsahuje i akcelerometr, který sleduje sportovní aktivity a výkony uživatele (měří vzdálenost, spočítá kroky či spálené kalorie). Ti, kdo rádi fotografují mobilem, pak jistě ocení možnost prostřednictvím hodinek také ovládat fotoaparát. Vestavěné aplikace jako jsou například kalendář, kalkulačka, budík nebo předpověď počasí jsou dalšími nástroji pro každodenní využití.

Hlavní funkcí Goclever Chronos Colour je přijímat upozornění z chytrého telefonu a to až do vzdálenosti deseti metrů. Uživatelé získají okamžité informace o svých hovorech, textových zprávách nebo emailech. Zajímavou funkcí je možnost provádět telefonní hovory. Snadné a rychlé listování seznamem kontaktů lze uskutečnit i pomocí hlasového zadávání. Uživatelé navíc mohou také přijímat a odesílat SMS zprávy přímo ze svého zápěstí. Veškeré informace a upozornění se zobrazují na barevném 1,6palcovém dotykovém displeji.

Chytré hodinky Chronos Colour spolupracují s mnoha značkami chytrých telefonů s operačním systémem Android 4.4 KitKat a novějším. Výrobce u svého nového produktu dodává, že odolá náhodnému kontaktu s vodou, dešti a vlhkému prostředí. Integrovaná baterie má kapacitu 350 mAh a při běžném používání by měla zajistit chod hodinek po dobu až 5 dnů. V režimu stand-by pak až 2 týdny.

Doporučená koncová cena Goclever Chronos Colour je 1 999 Kč. Na českém trhu budou hodinky k dostání ještě tento měsíc.

LR_chronos-colour-smartwatch_3 Chronos_Colour_1 Chronos_Colour_4 LR_chronos-colour-smartwatch_1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře