Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyS Auto Memory Cleaner můžete vyčistit paměť vašeho smartphonu šetrněji než s...

S Auto Memory Cleaner můžete vyčistit paměť vašeho smartphonu šetrněji než s ostatními aplikacemi

Aplikací na vyčištění paměti smartphonu existují hromady, většina z nich je přitom na ten samý způsob. Jen málokterá aplikace je v tomto směru originální, nicméně právě Auto Memory Cleaner to dovede. A to hned na dvakrát. 

Zatímco většina aplikací tohoto druhu mezipaměť telefonu přímo maže, Auto Memory Cleaner původce balastu zrestartuje, což by mělo být účinnější a k samotnému zařízení také o něco šetrnější.

Další avizovanou výhodou Auto Memory Cleaner je možnost automatického čištění paměti při běhu na pozadí buď průběžně, nebo během předem vyhrazené doby. A nakonec nechybí ani klasické prvky jako je možnost ručně zavírat běžící procesy na pozadí, notifikace po vyčištění paměti a další drobnosti.

Základní verze aplikace je k dispozici zdarma s tím, že uvnitř ní se vám zobrazují reklamy. Některých pokročilých funkcí včetně automatického uvolňování paměti v předem danou dobu se však dočkáte pouze po zaplacení profesionální verze. Ta vás vyjde na 1,99 € a společně s ní se samozřejmě zbavíte i reklamních bannerů.

Aplikace je k dispozici pouze pro Android.

[appbox googleplay com.smartprojects.automemorycleaner]

automemory

automemory_2

automemory_3

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře