Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyMajitelé nových iPhonů hlásí problémy s 3D Touch, vypínáním, přehříváním a dalšími...

Majitelé nových iPhonů hlásí problémy s 3D Touch, vypínáním, přehříváním a dalšími věcmi

Problémy iPhonů 6s a iPhonů 6s Plus se kupí. Zákazníci si stěžují na hromadu nedostatků včetně přehřívání, vypínání nebo problémů s 3D Touch.

Uvedení každého nového elektronického zařízení mohou doprovázet specifické problémy. Přitom je otázkou, zdali se tento typ dá opravit na softwarové úrovni, nebo bude muset dojít ke svolání výrobků a k opravě či výměně hardwaru.

V případě nových iPhonů to naštěstí vypadá, že kalifornští inženýři by si mohli vystačit se softwarovými úpravami. Na nich pravděpodobně už pracují, neboť v internetových fórech se stále častěji objevují stížnosti na přehřáté tlačítko Home, samovolné vypínání smartphonu i přestože zařízení má dostatek energie, nebo například nemožnost zapnutí zařízení.

V některých případech se objevily také problémy s deformací zvuku, s celkovým přehříváním samrtphonu (až nepříjemných 39 stupňů) nebo s novou technologií 3D Touch. V tomto konkrétním případě ovšem stačí telefon restartovat a vše funguje tak, jak má. Zbytek závad zatím řešení nemá. Aktuálně není jasné ani to, co tyto závady vlastně způsobuje. Snad Apple příčinu brzy najde a odstraní.

iPhone-6s-3D-Force-Touch-display-FB

Zdroj: Phone Arena

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. 😀 příčina ? neznámá ! řešení ? vydáme novej iphone, oni si ho stejně koupí po jakémkoliv problému 🙂 !

    nevím ale pořídil jsem si iPhone 6 Plus, vlastnil ho půlroku, prodal ho a teď opět nahradil Android zařízením za poloviční cenu a jsem spokojenější než s iPhonem 🙂 asi záleží na preferencích.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře