Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyS aplikací LOH 2016 od T-Mobilu můžete sledovat olympiádu v Riu

S aplikací LOH 2016 od T-Mobilu můžete sledovat olympiádu v Riu

K fandům míří nová aplikace LOH 2016, která zprostředkuje sportovní zážitky i těm, kteří se do Ria nedostanou. Nechybí v ní kompletní sportovní zpravodajství, zajímavé rozhovory, ale také oblíbená sekce pro fanoušky, kde lze soutěžit o sedm exkluzivních večeří s vybranými osobnostmi či o telefonické rozhovory s nimi.

„Vždy se snažíme prostřednictvím moderních technologií lidem zjednodušovat a zpříjemňovat život. Jsme tedy rádi, že můžeme fanouškům zprostředkovat všechny fantastické zážitky, které přináší nejsledovanější sportovní akce roku. A to nejen díky naší mobilní televizi, ale i prostřednictvím oficiální mobilní aplikace Českého olympijského týmu. Tu jsme opět připravili pro všechny fanoušky, bez ohledu na využívaného operátora,“ vysvětlil Jan Stanko, ředitel marketingové komunikace T-Mobile.

Nová aplikace LOH 2016 je k dispozici zcela zdarma. Nyní zatím pouze pro Android, spuštění pro systém iOS má ale proběhout v nejbližších dnech. Zájemcům zprostředkuje kompletní soupisku sportovců českého týmu včetně nominací, exkluzivní rozhovory, články, podrobné zpravodajství z jednotlivých disciplín, aktuality přímo z olympiády, soutěže, videa, informace o členech národního týmu a další unikátní obsah ze zákulisí olympijského světa.

2 1

Nechybí také soutěž Večeře se sportovcem o sedm večeří s opravdovými špičkami sportovního světa – stačí se jen přihlásit pomocí e-mailu nebo facebookového účtu a zájemce bude automaticky zařazen do hry. Každý měsíc se bude soutěžit o jednu večeři, výherce může vzít sebou jednu další osobu. Zajímavou soutěží je i Sportovec na drátě, exkluzivně pro zákazníky T-Mobile. V jejím rámci stačí v apce zaregistrovat své telefonní číslo a položit vybraným osobnostem otázku. Sportovci pak na nejzajímavější dotazy osobně telefonicky odpoví. Audiozáznamy rozhovorů budou pro ostatní fandy rovněž k dispozici v aplikaci.

Aplikaci LOH 2016 si můžete stáhnout po kliknutí na widget.

[appbox googleplay cz.tmobile.rio2016]

5 3 4

Zdroj: T-Mobile

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře