Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 začíná s prodejem chytrých hodinek Pebble

O2 začíná s prodejem chytrých hodinek Pebble

O2 jako první operátor v České republice začne od zítřka prodávat chytré hodinky kalifornské značky Pebble. Firma do nabídky zařadí všechny tři aktuální modely – Classic, Time i Time Steel.

„Na našich prodejnách i e-shopu jsou oblíbené nejen telefony a tablety, ale také příslušenství. Proto jsme rádi, že od února můžeme rozšířit portfolio chytrých hodinek, tentokrát o značku Pebble. Během února pak plánujeme zařadit další značky, jako třeba Huawei nebo Alcatel,“ popisuje Vladimír Plch, produktový manažer v O2.

Chytré hodinky nabídne O2 na svých prodejnách a také e-shopu, samozřejmě s dopravou zdarma. Ceny hodinek startují na ceně 3 699 Kč u modelu Classic. Model Pebble Time vyjde zájemce na 6 999 Kč. Za prémiový model Pebble Time Steel pak zákazník zaplatí 8 499 Kč.

Hodinky si bude možné od 5. února prohlédnout a ihned zakoupit na 30 vybraných O2 prodejnách po celé České republice nebo objednat na e-shopu a nechat doručit zdarma. Na ostatních O2 prodejnách bude možné hodinky zakoupit po objednání.

Pebble Watch jsou kompatibilní s telefony s operačním systémem Android a iOS. Jejich majitelům jsou k dispozici ke stažení tisíce aplikací a různých ciferníků. Hodinky umí monitorovat denní a spánkovou aktivitu uživatele, sledují pohyb, podporují fitness aplikace jako třeba Endomondo a Runkeeper, je možné s nimi také ovládat přehrávanou hudbu, nebo přijímat notifikace o hovorech a zprávách z telefonu.

2 3 8

88

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře