Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyS aplikací GIF Camera můžete tvořit GIFy přímo v telefonu s Androidem

S aplikací GIF Camera můžete tvořit GIFy přímo v telefonu s Androidem

Znáte GIFy? Takové ty pohyblivé obrázky, které fotografiím dodávají pořádné grády? Tak teď si je můžete tvořit sami – jednoduše, efektivně a rychle. Stačí mít telefon s Androidem a nainstalovanou aplikaci GIF Camera. 

Než začnete propadat pocitu, že tvořit GIFy mohou jen opravdoví profíci, ještě zadržte. Aplikace GIF Camera vůbec není složitá. Ba naopak. Tvůrci jí navrhli tak, aby s ní dokázali pracovat i úplní začátečníci.

Jak to funguje? Po otevření aplikace budete vyzváni k pořízení videa, které bude základem výsledného GIFu. V tomto videu můžete nastavit počet obrázků za vteřinu, což ovlivňuje, jak bude GIF „trhaný“ a samozřejmě i samotnou délku stopy.

Natáčení snímku probíhá stejně, jako natáčení videa ve vašem telefonu. Zmáčknete příslušné tlačítko a už tvoříte. Po natočení videa se snímky uloží a zkomprimují do výsledného souboru s příponou GIF. Tento soubor následně můžete sdílet na sociálních sítích a všude, kde uznáte za vhodné.

Pro šikovnější jedince se v aplikaci nachází i možnost pořizování jednotlivých snímků videa ručně. To může zaručit ještě lepší výsledky. I automaticky pořízený GIF však obvykle vypadá velmi dobře!

Aplikace GIF Camera je na Google Play k dispozici ke stažení zdarma. Takže stahujte, tvořte a případně se nám pochlubte se svým výtvorem!

gif-camera-1

[appbox googleplay com.listen5.gif]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře