Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyRozkládací klávesnice Beik pro smartphony a tablety

Rozkládací klávesnice Beik pro smartphony a tablety

Pro všechny, kteří rádi cestují a přitom potřebují psát texty, je určena nová rozkládací bluetooth klávesnice s kvalitním zpracováním. Novinka s názvem Beik je kompatibilní s téměř všemi běžnými tablety a chytrými telefony.

Beik přináší cenově dostupné řešení, jak si prakticky kdekoli zajistit pohodlí při psaní. Její hlavní výhodou je kvalitní hliníková konstrukce, kompaktní rozměry a dlouhá výdrž baterie – až 80 hodin psaní na jedno nabití.

Klávesnici spárujete přes Bluetooth prakticky s jakýmkoli tabletem a smartphonem – vhodná je pro zařízení s operačním systémem Windows Phone (Windows 10 Mobile), iOS i Android. Její další výhodou jsou sympatické rozměry a hmotnost – 145 × 92 mm, respektive 183 gramů. Navíc je klávesnice dodávána s kvalitním koženým pouzdrem, které ji chrání a poslouží i jako stojan pro smartphone či tablet.

V Českých obchodech se dá klávesnice Beik zakoupit za zhruba 1 300 korun včetně daně.

Hlavní výhody rozkládací bluetooth klávesnice Beik

– Kvalitní hliníková konstrukce
– Rozložení a spárování již za několik desítek sekund
– Kompatibilita s iOS, Windows a Android zařízeními
– Rozměry jen 145 × 92 mm
– Hmotnost 183 gramů
– Výdrž až 80 hodin psaní na jedno nabití

klavesnica2-600x578

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Hlavnou nevýhodou týchto klávesníc je, že sa nedajú zohnať lokalizované. Potom sú vhodné len na písanie neformálnych textov na internet, fóra, mail, ale na písanie serióznejších textov, ktoré sú aj gramaticky a štylisticky správne, sa použiť nedajú 🙁

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře