Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyRozběháte Call of Duty: WWII? Mrkněte na definitivní HW požadavky

Rozběháte Call of Duty: WWII? Mrkněte na definitivní HW požadavky

Americké studio Sledgehammer Games dnes uveřejnilo finální hardwarové nároky netrpělivě očekávané first person akce Call of Duty: WWII. Dobrou zprávou je, že od ukončení beta testování se nijak nezměnily, jsou tedy průměrné na poměry letošního roku.

Nový díl série Call of Duty vychází 3. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra nás takřka po devíti letech zavede na bojiště druhé světové války.

V režimu pro jednoho hráče se zhostíte role mladého amerického vojína Ronalda „Reda“ Danielse, s jehož divizí známou jako Big Red One zažijete vylodění na plážích v Normandii i bitvu v Ardenách známou též jako bitvu o výběžek. Dále s nepřítelem změříte síly v Paříži a nakonec se podíváte do Berlína. Po vzoru Battlefieldu 1 ke slovu na chvíli přijde i hratelná ženská postava, kterou bude francouzská odbojářka.

Kromě singleplayeru bude ve hře přítomna i kooperativní kampaň s vlastním příběhem, a pochopitelně i multiplayerová část.

Call of Duty: World War II vyjde 3. listopadu tohoto roku pro PC, PS4 a Xbox One. Níže najdete minimální a doporučené HW nároky:

Minimální požadavky

OS: Windows 7 a novější, ale pouze 64 bitové verze
CPU: Intel Core i3-3225 (3,3 GHz) / AMD Ryzen 5 1400
Grafika: Nvidia GeForce GTX 660/1050 nebo Ati Radeon HD 7850/RX 550 (2 GB VRAM)
RAM: 8 GB

Doporučené požadavky (Full HD)

OS: Windows 7 a novější, x64
CPU:  Intel Core i5-2400 / AMD Ryzen R5 1600X
Grafika: Nvidia GTX 970/1060 (6 GB) nebo AMD Radeon R9 390/RX580
RAM: 12 GB

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře