Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyRoyal Revolt ? Skvělá tower defense naruby zdarma!

Royal Revolt ? Skvělá tower defense naruby zdarma!

Vžijte se do role velitele vojska a zažijte tower defense naruby ve hře Royal Revolt od Flaregames. V perfektní 3D grafice budete vést vojáky proti svým chamtivým příbuzným, kteří vašemu otci ukradli království. Bude to nelítostná řež, ale musíte zvítězit. Království vás potřebuje veličenstvo!

Byl jste ještě mladík, když vás otec poslal na studium magie do Bogsmartu, internátní školy pro rozmazlené a nenadané mladé aristokraty. Když se po dvou letech vracíte domů, vše se změnilo k nepoznání, až tomu nechcete věřit.

Král zemřel a vaše příbuzenstvo si království rozdělilo mezi sebe. Protože jste ale muž činu, prodáte několik posledních cenností, které vám zbyly a najmete si vojáky, kterým chcete velet v rozhodující bitvě.

Ovládání Royal Revolt je jednoduché a tak se do něj během několika okamžiků jistě dostane každý. Dobývat budete celkem třicítku hradů, které budou vaši protivníci zuřivě bránit. Do zbraně!

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře