Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyRovio představilo hru Angry Birds Transformers

Rovio představilo hru Angry Birds Transformers

Finské studio chrlí jednu gamesu s naštvanými ptáky za druhou. Angry Birds hráče v minulosti vzali do vesmíru, na závodní dráhu a teď je přenesou i do světa populárních robotů Transformers.

Svou novou hru Rovio představilo dnes odpoledne a při té příležitosti spustilo také oficiální webové stránky, kde se jí plánuje pravidelně věnovat.

Vývojáři se v případě titulu Angry Transformers opět spojili se známou hračkářskou firmou Hasbro. Těšit se tak můžeme na zajímavé doplňky: ať už půjde o telepody, což jsou speciální postavičky, které lze po naskenování QR kódu přenést do hry, nebo jiné spotřební zboží – trička, plyšáky atp.. Rovio chce prostřednictvím Angry Birds Transformers nabídnout zábavu nejen dětem, ale i dospělým a to na široké škále platforem.

Prozatím nevíme, kdy k vydání nového ptačího dobrodružství dojde, ale to, že se telepody začnou prodávat ještě letos, mnohé naznačuje.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře